Ambient Komercijal në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 500 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Ambient komericijal në lagjen e Muhagjerëve në Prishtinë,për dhënjen me qira,me sipërfaqe prej 300 m² lokal dhe 200 metra terase.
I përshtatëshem për qdo lloj aktiviteti.
Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarin e banesës.
Për më shumë informacijone ,apo vizitë në këtë pronë apo të tjerat na kontaktoni.
Tel:+38349507502
+38346507502
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Mati 1-Muharrem Fejza
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]