Na kontaktoni per cmime
SKU: Banesë në Lipjan
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 89.31 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 përball Stacjonit Policor në policor në Lipjanë,me sipërfaqe totale 89,31 m² kati 3 ,orjentimi nga oborri,pritet të jetë e gatëshme ne gjysmën e dytë të 2023.

Orgonizimi i banesës

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkoni.

 

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronartë banesës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]