Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 110 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.

Banesa ka 126 m² dhe gjindet në katin e 1,me orjentim nga jugu.

Organizimi i Baneses:

Qendrimi ditorë së bashku me kuzhinë

3 dhoma gjumi 3 banjo + depoja dhe ballkoni.

Objekti ku është banesa është i gatëshëm në gjysmën e dytë të 2023,dhe për aktin noterijal.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

INFORMACJONET:
Tel:+(383)049507502

Tel:+(383)046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]