Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 84.9 M 2

Description

Shitet banesa 2+1+2 në lagjen Prishtina e Re në rrugën Nekibe Kelmendi në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 5 të një objekti në ndërtim e sipër që pritet të përfundojë në pjesën e parë të 2022.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës+ kuzhina,dy dhoma dhe dy tualete.

Orientimi i apartamentit është veri-lindje.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronar të banesës.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni :

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]