Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82.15 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet per shitje banesa ne Fushe Kosove,afer QKMF dhe objektit the KK te Fushë Kosoves.

Banesa eshte e pozicjonuar ne katin e 6,me siperfaqe totale prej 82.15 m².

Banesa disponone:

Qendrimi ditor,se bashku me kuzhine

Dy dhoma gjumi

Dy banjo&we

Ballkoni

Objekti esteemed ne ndertim e siper, dhe pritet te perfundoje ne dhjetor te 2022,qmimi dhe kushtet e marreveshjes behen me pronar te baneses.

Per me shume informacjone, apo nje vizite ne prone,na kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]