Vila në shitje në Makresh

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 80 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje Villa A 1 në “N’ Mal Resort”,e cila ndodhet në lagjen e shtëpizave,në fshatin Kllobokar-Artanë.

Parcela me sipërfaqe 3 ari (300m²),posedon dokumentcjon të rregulltë,dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë,rrymë,ujë dhe kanalizim.

Villa A1 përnbanë Përdhesën dhe Nënkulmin,me sipërfaqe prej 80 m²,dhe ka një hapsirë të bollëshme për banim.

Pozicjonohet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të pëlqyeshëme ,me një pamje mahnitëse,gjelbërim dhe drunjë mali në katër anët,dhe vend ku zotëron qetësija.

Na kontaktoni për informacione dhe vizita në këtë pronë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri .

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]