Tokën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 35000 M 2

Description

Ofrohet parcela për shitje me sipërfaqe 29 ari, gjendet në zonën kadastrale Grace me Komunë të Vushtrrisë.

Parcela ka infrastrukturë të plotë, ka qasje në rrugë, lidhje me ujësjellës, sistem të ujërave të ndotura si dhe lidhje me energji elektrike.

Parcela gjendet në një lokacion të qetë, të ndërtuar vetëm me ndërtim të ulët, ose depo për veprimtari industriale.

Parcela ka fletën poseduse dhe është pronë e rregulltë,prandaj edhe kontrata për këtë pronë bëhet tek notari.

Na kontaktoni për më shumë informacjone dhe vizita në këtë pronë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]