Tokën për shitje në Përlepnicë Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 20.5 M 2
  • Year Built: 12000

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për shitje parcelën prej 20.5 ari në Përlepnicë afër Gjilanit.

Parcela ndodhet në një zonë të qetë,posedon fletën poseduse, infrastruktur të plotë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e parcelës ,parcelën mund ta shikoni qdo ditë punës me termin paraprak.

Informatat:
Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]