Tokën për shitje në Novobërdë

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 33000 M 2

Description

Ofrohet për shitje toka me sipërfaqe 33 ari me vetëndodhje në Novobërdë jo largë Prishtinës.

Toka është e përshtatshme për ndërtim të ulët, të llojit banim individual, pasi zona është kryesisht e destinuar për banim.

Trualli ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugë, ujësjellës, kanalizim si dhe lidhje me energji elektrike.

Trualli ndodhet në njërën prej lagjeve më të volitshme në Novobërdës, hapësirë gjelbëruese dhe ajër të pastër.

Trualli ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Për më shumë informacjone na kontaktoni

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]