Toka për shitje në Konjuh-Lipjan

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 7300 M 2

Description

Ofrohet për shitje toka për troje apo ndërtim të objekteve industriale me sipërfaqe prej 73,2 ari.

Toka gjendet pranë magjistrales Prishtinë-Shkup afër fshatit Konjuh-Lipjan.

Infrastruktura Rrugore:
Rrugë të planifikuara dhe të ndara për qasje dhe lëvizje të lehtë.

Parcela përkthehet me notar, pagesat bëhen sipas marrëveshjes me pronarin e parcelës.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri .

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]