Toka për shitje në Fshatin Konjuh-Lipjan

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 51.52 M 2

Description

Ofrohet për shitje toka për troje, me sipërfaqe totale prej 51,52 ari.
Toka gjendet në Fshatin Konjuh,diku 14 km nga Prishtina.

Toka ka infrastrukturë të mirë, ka rrugën ne tri anët dhe dalje në rrugë kryesore të fshatit, ujësjellës, kanalizim si dhe ka qasje të afërmë me KEDS.

Gjendet në mes të fshatit ,një vendë i qetë kryesisht shtëpi të banimit individual.

Toka ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në pronë ,apo për pronat të tjera.
‐——–‐————————————————-
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]