Shtëpi për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
5
Bathrooms
4
Garages
2

The space

  • Land Size: 570 M 2
  • Year Built: 2006

Description

Zeka Group-Patundëshmëri

Ofronë shtëpi prej 570 m² të gatëshme për shitje në rrugën Ndue Përlleshi në Prishtinë.

Shtëpija ndodhet në 600 m² truall,në një rrugë të kaluse,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur,me pamje nga katër anët Lindje-Jugu-Përëndimi-Veri

Shtëpija ka gjithësej ka podrumin,katin përdhesë dhe kati 1 dhe 2 dhe nën kulum.

Shtëpija ka këtë rënditje:

Podrumi:

Garazha për dy vetura

Dy kthina të mëdha,nje kuzhinë,kthina për nxemje qëndrore dhe dy banjo.

Kati 1:

Qëndrimi ditor&Kuzhina i hapun me dalje në ballkone me pamje nga jug-përëndim,një dhomë gjumi ,dhe një banjo .

Kati nën kulum:

Tri dhoma gjumi dy banjo dhe dy ballkona.

Jashtë në oborr:

Jashtë në oborr është e vendosur skara dhe ulset e vendosura për rreth.

Shtëpija ka fletën poseduse dhe e gatëshme për pronarin e ri.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e shtëpisë.

Për më shume rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punes

Një ashtu ofrohen kushte te mira të pagesave për blerësin e mundëshëm.

Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
Tel:+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtin 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]