Shtëpi në Prishtin-Zllatar

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 200 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet shtëpia me sipërfaqe 200 m² me lokacion në Prishtinë-Zllatarë, me ndërtues Royal Green Residence.

Shtëpija ka pamje të hapur me orientim të mirë dhe hapsirë të bollëshme, nga dy anët,veri-lindje dhe përëndimi.

Përbërja e shtëpisë:

Planimetrija e përdhesës prej 84,96 m².
Kati i parë prej 84,97 m²
Nënkulmi prej 30,38 m²

Shtëpia është e gatëshme për banim, hapësirat e brendshme janë mirë të orgonizuara.

Shtëpia gjendet në një truall me sipërfaqe 3 Ari.

Qmimi dhe kushtet e pagesës dhe marrëveshjer bëhen me pronarë e shtëpisë.

Kontakti:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Emaili:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]