Shitet shtëpija në lagjen Priam Village në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 243 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet shtëpija në shitje, me sipërfaqe prej 243 m² me ndërtues Priam Village Prishtina.

Kanë orientim nga tri anë jug-përëndimi-lindje, e ndarë në dy kate.

Shtëpija ka këtë përbërje:

Kati përdhesë ka 133,80 m², ka qëndrimin ditor, kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi, një banjo dhe garazha.

Kati i parë ka 129.30 m², ka katër dhoma të gjumit, një master bedroom, dy banjo dhe ballkoni.

Shtëpija është në fazën përfundimtare me çmim 1350 € për m².

Në lagjen Priam Village ka siguri me anë të kamerave 24 orë,infrastruktur moderne,kopshte për fëmijë,qendra mjekësore familjare dhe shumë benifite të tjera.

Për një vizitë në pronë ,apo për më shumë informacjone mos hezitoni të na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]