Penthous në shitje në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
5
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 399.85 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje penthouse , me sipërfaqe 199,90 m² banim dhe 139,95 terasë, e cili ndodhet në qytetin e Ferizajt.

Posedon një hapësirë tejet të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi ndarjeje të saj sipas nevojës së blerësit.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Penthous orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Pesë dhoma gjumi.
Tri banjo dhe depoja.
Si terasë që mbulonë penthous në dy anët.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e penthous, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.
———————-‐———————————————

TEL:+383/049 507 502
WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]