Parcela në shitje -Bërnica e Poshtëme

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 16000 M 2

Description

Ofrohet për shitje parcella prej 16 ari, si dhe mund të ndahet për troje ,ku ne njëren pjesë është një shtëpi e ndërtuar.
Toka gjendet në Fshatin Bërnica e Poshtëme, diku 5 km nga Prishtina.

Toka ka infrastrukturë të mirë, buzë rrugës kryesore të fshatit, ujësjellës, kanalizim si dhe ka qasje të afërmë me KEDS.

Gjendet në mes të fshatit, një vendë i qetë kryesisht shtëpi të banimit individual.

Toka ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në pronë ,apo për pronat të tjera.
‐——–‐————————————————-
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]