Objekti me toke per shitje ne Hajvali

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 211 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Ofrohet për shitje objekti me sipërfaqe totale 211.06 m², me lokacjonë afër rrugës kryesore Prishtinë-Graqanicë në Hajvali.

Objekti është i vendosur në 3.75 ari,një katësh dhe ka këtë rënditje:Hapsira e madhe e punës me lartësi prej 3.5 metrave,një byro,hapsira ndihmëse dhe banjo&wc.

Objekti mund të përdoret për veprimtari të ndryshme për punë, për shkakë të pozicjonit shumë të volitëshëm,dhe hapsirës të jashtëme.

Toka ka fletën posduse,dhe kontrata bëhet tek notari.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e pronës në fjalë.

Pronën mund ta shikoni qdo ditë pune,prandaj na kontaktoni për këtë pronë si dhe të tjerat.
—‐———————————————-
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]