Banesën për shitje në Skenderaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.2 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Sot prezentojmë banesën në Skënderaj tek ndërtuesi Babaj Project.

Banesa gjendet në katin 3 dhe me 91.02 m² neto, ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Banesa ka pamje nga jug-përëndimi, dhe pamje nga qendra.

-Rënditja e banesës:
-Qëndrimi ditor&Kuzhina
-Dy Dhoma gjumi
-Dy banjo&wc
-Depo
-Ballkoni

Për më shumë me gjithë kënaqësi, ju presim në zyret tona natyrisht me një termin paraprak.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]