Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 110.86 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa 3+1 me sipërfaqe prej 110.82 m² në lagjen Prishtina eRe në Prishtinë,zona ku ndodhet banesa ka nje pamje të mirë të qytetit.

Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe e gatëshme për banim duhet të jetë pranvera e 2023
.
Është e orgonizuar në tri dhoma gjumi,dy tualete,dhome ndenje me kënd të gatimit,një ballkonë dhe depo.

Banesa ka orjentim lindje-jug,qmimi dhe kushtet e pageses bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]