Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109.9 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 1+3 në lagjën e Mati 1, zonë e preferuar për banim, pranë rrugës Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 2-të, në një ndërtese 9 katëshe dhe mirë të menagjuar.

Banesa orgonizohet në:Qëndrimi ditor, bashkë me ambijentin e gatimit, tri dhoma gjumi, ballkoni, 2 banjo&wc dhe depo.

Orientimi i banesës është nga Lindje-Përëndimi, gjë e cila bënë që banesa të ketë dritë natyrale.

Sipërfaqja totale e banesës është 109.90 m², kontrata për shitje të kësaj prone bëhet me notar.

Na kontaktoni për informacione dhe vizita në këtë pronë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]