Banesën për shitje në Malishevë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 71 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 1+1 në Malishevë, me sipërfaqe 71 m², kati 5-të me pamje nga përëndimi

Orgonizimi:Salloni i ndenje së bashku me kuzhinë dhe dalje në ballkon, një dhomë gjumi dhe një banjo&WC.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi.

Agjencioni Zeka Patundshmëri.

✆049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]