Banesën për shitje në Makresh

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87.14 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet banesa për shitje, me sipërfaqe 87,14 m² me lokacion në lagjen Prishtina e Re gjegjësishte pranë rrugës Nekibe Kelmendi në Prishtinë.

Banesa është e gatëshme gjatë vitit 2026-të.

Banesa orgonizohet nga:
Në koridor hyrës që bënë shpërndarjen në sallon&kuzhina me dalje në ballkon me ndriqim nga përëndimi, dy dhoma gjumi si dhe dy banjo&wc.

Objekti është në fazën e punëvetë vrazhda, dhe ka një ndërtim kualitativ,të mbikqyrur mirë.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi .

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]