Banesën për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 58 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 1+1 pranë Xhamis së Vjetër, zonë e preferuar për banim, pranë rrugës Nënë Tereza në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 6-të, në një ndërtese 7 katëshe dhe mirë të menagjuar.

Banesa orgonizohet në:Qëndrimi ditor, bashkë me ambijentin e gatimit, një dhomë gjumi, ballkoni dhe banjo&wc.

Orientimi i banesës është nga lindja, gjë e cila bënë që banesa të ketë dritë natyrale, që nga mesi i ditës.

Sipërfaqja totale e banesës është 58 m², kontrata për shitje të kësaj prone bëhet me notar.

Na kontaktoni për informacione dhe vizita në këtë pronë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]