Banesën për shitje në Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1.5
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.5 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Super banesë të gatëshme 1.5+1 në shitje,rruga Besa Besë në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 1-të,të objekti të ri 8 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 59.5 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga veri-lindje.

Banesa ka fletën poseduse dhe e mobiljuar.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi njëra me e vogël,banjo dhe depo.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]