Banesën për shitje në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86.70 M 2

Description

Shitet banesa në Ferizaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje gjatë vitit 2024.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 5-të teknik,me sipërfaqe totale prej 86.70 m².

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe ballkoni.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]