Banesën për shitje në Dubai

3,800€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 81 M 2
  • Year Built: 2026

Description

Eksluzive!!! Ofrojmë banesën për shitje në një ndër zonat më të preferuara për banim në Dubai në lagjen Jumeirah Village Circle.

Banesa qe ne ofrojmë për shitje ndodhet në qendër të lagjës të njohur në një vendndodhje strategjike.

Ka një sipërfaqe totale prej 81,89 m² dhe ndodhet në katin e VII-të, të një objekti me disa ashensor, planimetrija e banesës është e rregullt neto.

Orgonizohet nga një koridor, qëndrimi ditor me kuzhinë, një dhomë gjumi, dy banjo&WC, të gjitha me dalje në ballkonë.

Objekti është në fazën e punëve të vrazhda, dhe ka një ndërtim kualitativ,të mbikqyrur mirë.

Qmimi i banesës është i përballueshëm për qdo klientë, si dhe kontrata për këtë pronë bëhet tek notari.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]