Banesën për shitje në Drenas

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109 M 2
  • Year Built: 2026

Description

Në qytetin e Drenasit ofrojmë për shitje, banesën me sipërfaqe prej 109 m² dhe gjendetnë katin e 4-të.

Orgonizimi:Salloni i ndenje së bashku me kuzhinë dhe dalje në ballkon, tri dhoma gjumi dhe dy banjo&WC dhe depo.

Banesa është në fazën e punëve të vrazhda, dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2025-të.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]