Banesën për shitje në Drenas

670€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Shitet banesa në Drenas, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje gjatë vitit 2025-të.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 3-të teknik,me sipërfaqe totale prej 86 m².

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe ballkoni i madhë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

Agjensioni: Zeka Patundshmëri

📞049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧info@zekagroup.info
📍Adresa:Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]