Banesën për shitje në Drenas

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Banesa 1+1 në shitje në Drenas, banesa ka sipërfaqe totale prej 62 m².

Banesa orgonizohet në një koridor i cili bënë shpërndarjen në një sallon të madh ndenje me pjesë të vequar gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe një ballkonë.

Banesa pritet të jetë e gatëshme gjatë vitit 2025-të, dhe shitet me një qmim të lavërdishëm.

Për më shumë detaje mos ngurroni të na kontaktoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri.

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]