Banesën në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 108.20 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Përjetoni kënaqsinë dhe komoditetin që ofronë banesa 3+1  në katin e 7-të ,me sipërfaqe totale prej 108.20 m².

Banesa është e gatëshëm për banim,me një organizim të mirë dhe pamje nga lindja.

Banesa orgonizohet nga:

Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkone.

Tri dhoma gjumi

Dy banjo dhe depoja.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.

TEL:www.zekagroup.info

EMAIL:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]