Banesën me qira në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 50 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 50 m² me lokacion prapa aneksit ri të Shkollës Miahil Grameno, në kompleksin EUROLINA në Fushë Kosovë.

Ka orientim të mirë nga përëndimi, me këtë renditje: Qëndrim ditor me kuzhinë, një dhomë të gjumi dhe një banjo.

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatëshme për banim.

Ndërtesa ka ashensor, dhe ka parking me laure që ka qasje vetëm banoret atyshëm.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+[383]049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]