Banesë – Zyre me qera ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
4

The space

  • Land Size: 127 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Lëshohet me qera Banesa-Zyre, me sipërfaqe 127 m² dhe ndodhet në lagjen Prishtina e Re me ndërtues Al Trade.

Banesa-Zyre ka këtë përbërje:
Hapsirën e madhe diku 40 m² në përberje te hapsirës jan edhe një banjo&WC dhe depo,me dalje në ballkonë.
Pastajë vjen pjesa tjetër me dy dhoma ,dhe dy banjo&wc &kthinë për depo.

Sistemin e ngrohjes e ka me KEDS.
Si dhe ka sistemin e fshesës elektrike moderne.
Parking të jashtëm ka të bollëshëm.

Banesa-Zyre është e lirë ,për qdo llojë veprimtarije biznesore,ka qasje të lehtë në rrugët kryesore.

Për më shumë për këtë pronë,na kontaktoni dhe do ju japim informacjone të sakta.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]