Banesë nê Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 115 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.

Banesa ka 129.2m² dhe gjindet në katin e 7,me orjentim veri-lindje-jugë.

Organizimi i Baneses:

Qendrimi ditorë së bashku me kuzhinë

3 dhoma gjumi 2 banjo + depoja

Objekti ku është banesa është i gatëshëm në gjysmën e dytë të 2023,dhe për aktin noterijal.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

INFORMACJONET:
Tel:+(383)049507502

Tel:+(383)046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info