Banesë e gatëshme për shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.15 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Super banesë e gatëshme 2+1 në shitje afër qerdhes së shtetit në Fushe Kosove.

Banesa ndodhet ne katin e 7-të,të një objekti të përfunduar
tre muajë me parë.

Banesa ka nje sipërfaqe totale prej 81.15,planimetrija ështe rregullt,dhe me orjentim nga përëndimi.

Është e orgonizuar në dy dhoma gjumi,dy tualete,dhomë ndenje me kënd të gatimit,një ballkonë.
Qmimin dhe kushtet e pages bëhen me pronarin e banesës.
Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]