Banesa për shitje në Ulqin-Mali i Zi

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 40.69 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Në zonën afër Stacjonit të Autobusëve,shitet banesa 40,69 m² neto.
Gjegjësishte në rrugën Vëllezërit Frashëri në Ulqin-Mali i Zi.

Banesa ndodhet në objektin në ndërtim e sipër në katin e 1-të,me dy ashensor.

Orgonizohet në koridor që bën shpërndarjen në sallon&kuzhina,një dhomë gjumi,banjo&wc dhe ballkoni.

Objekti pritet të finalizohet deri në fundë të 2025-të.

Për një vizitë në pronë ,apo për më shumë informacijone mos hezitoni të na kontaktoni.
——————————————————————–
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]