Banesa për shitje në Prizren

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 119 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Shitet banesa 3+1, në kompleksin HILL SIDE RESIDENCE në Prizren.
Banesa ka sipërfaqe prej
119.30 m² ,dhe ndodhet në katin e 4-të.

Banesa është e gatëshme gjatë vitit 2025.

Banesa orgonizohet nga:
Në koridor hyrës që bënë shpërndarjen në sallon&kuzhina me dalje në ballkon me ndriqim nga përëndimi, tri dhoma gjumi si dhe dy banjo&wc.

Objekti është në fazën e punëve, dhe ka një ndërtim kualitativ,të mbikqyrur mirë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]