Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 79.50 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Patunshmëri ofrone:

Banesa ndodhet në Prishtinë,në lagjen Mati 1 në Prishtinë,përballë rrugës A.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 10 pamje nga jugu,me sipërfaqe 79,5 m².

Banesa disponone:

Qëndrimi ditore se bashku me kuzhine ,dy dhoma gjumi,2 banjo ,dhe 1 ballkon .

Banesa është e gatëshme në fundë të 2022

KUSHTET E PAGESES:Pagesa sipas marrëveshjes.

Për më shumë informacjone:

Tel:+383/045319313

     +383/049507502

      +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:Mati 1 Rruga Muharrem Fejza-Prishtine

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info