Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

1,100€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.95 M 2
  • Year Built: 2026

Description

Shitet banesa prapa lagjes Kodrina, në një zonë të qetë të Prishtinës shitet banesa në katin e 1-të me 96,95 m², me ndërtues Vllëzerit Asllani në Prishtinë-Mati 1

Orgonizohet në një dhomë ndenje me kuzhinë dhe dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, dy banjo&wc.

Banesa është e gatëshme për banim gjatë vitit 2025-të, kontrata e blerjes për këtë banesë bëhet me notare.

Banesën mund ta shikoni qdo, ditë të punës me termin paraprak.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]