Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 61.30 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje në fazën e ndërtimit, në rrugen Enver Maloku-C në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e 12-të objektit, dhe me 61,30 m²,me orjentim nga oborri-përëndimi.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës & kuzhina me trapezeri, një dhomë gjumi, një banjo&WC dhe ballkoni.

Zona mjaftë përshtatëshme, për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Banesa pritet të përfundoje në fund të 2024-të,dhe qmimi është 930 eu m², dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone, ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]