Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 112.80 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa e gatëshme me sipërfaqe 112.80 m² & 17 m² ballkon, banesa gjendet në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Banesa ka orjentim nga përëndimi, dhe ka këtë përbërje:
Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, tri dhoma të gjumit si dhe dy banjo.

Banesa sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, si posedon dy ashensor.

Gjendet në një lagje të qetë, në afërsi të rrugës A,dhe qasje në rrugën Muharrem Fejza .

Për më shumë informacjone, na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]