Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 44.30 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 1+1 tek Mahalla e Muhagjerëve në Prishtinë.

Banesa ka sipërfaqe totale prej 44,30 m², dhe ndodhet në katin e 6-të.

Banesa orgonizohet: Në një sallon&kuzhina, një dhomë gjumi, banjo&wc dhe ballkoni.

Banesa ofrohet e pa banuar më parë dhe orientimi shumë i mirë e bënë që të ketë ndriqim pjesën më të madhe të ditës.

Për më tepër informacjone ose për një vizitë në këtë banesë mos hezitoni të na kontaktoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]