Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.60 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 91,60 m² me ndërtues Berisha Group, në lagjen Prishtina e Re.

Banesa ka këtë orgonizim: Qëndrim ditor, kuzhina me tryezari, dy dhoma të gjumi, dy banjo&WC, depo dhe ballkoni.

Banesa është e pozicionuar në katin e 7-të, dhe ka pamje të mirë.

Sistemin e ngrohjes e ka me kalda elektrike.

Mos hezitoni e na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]