Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.11 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Tek rruga A e pranë QKUK,shitet banesa 2+1 në një nga zonat më të qeta në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 7-të banimit,në një objekt që ka përfunduar në vitin 2020-të,por banesa është e pa banuar.

Banesa ka një planimetri bruto prej 96.11 m²,me hapësira të bollëshëme me një koridor që bën shpërndarjen në një dhomë ndenje e madhe me këndin e gatimit me tryezari,dhe dalje në ballkon me pamje nga rruga A,dy dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe një depo.

Banesa e ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike nën dysheme, si dhe ka dy ashensor, parking të mjaftueshëm për banorët në objektë.

Mos hezitoni të na kontaktoni, dhe për një vizitë në këtë pronë apo edhe në pronat të tjera.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]