Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 113.40 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Në rrugën Holger Petersen në Prishtinë,nga ndërtuesi Berisha Group,shitet banesa prej 113,40 m².
Banesa është në fazën e ndërtimit dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të.

Banesa disponon:
Sallon së bashku me kuzhinë dhe dalje në ballkonë.
Tri dhoma gjumi.
Dy banjo&wc.
Dhe një depo.

Detaje të tjera:Objekti me punime cilësore,dhe jashtë me fasadë ventilluse etj.

Për më shumë informacjone, apo një vizitë në pronë na kontaktoni ne:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]