Banesa për shitje në Prishtinë

960€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 92.20 M 2

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesen e gatëshme për shitje në Prishtinë,dhe ndodhet në rrugën Malush Kosova afër QKUK!

Banesa është e pozicjonuar në katin e 3-të teknik me pamje nga Lindja-Përëndim,me sipërfaqe totale prej 92.90 m².

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete&wc,depoja dhe ballkoni.

Qmimi i banesës është 970 eu m²,kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]