Banesa për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 98 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Në qytetin e Gjilanit prezentojmë banesën për shitje, me sipërfaqe prej 98 m² me ndërtues Albi Residence.

Banesa ka orientim nga perëndimi, dhe këtë renditje:
Qëndrim ditor me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, dy banjo&wc dhe depo.

Banesa gjendet në katin e 6-të ,dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të.

Ndërtesa sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, po ashtu dy ashensor.

Gjendet në një lokacion tejet të përshtatshëm për jetesë, afër qendrës së qytetit, e shumë shërbimeve të nevojshme për banorë.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në këtë pronë apo edhe për pronat e të tjera.
‐‐—————————————————————–‐–
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]