Banesa për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 118.42 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa në Gjilanë me sipërfaqe prej 118,42 m² bruto.

Banesa ndodhet në lagjen më të mirë në Gjilanë,tek Albi Residence.

Sistemin e ngrohjes e ka me KEDS, vlen të theksohet se për këtë pronë kontrata bëhet me notarë.

Banesa është e organizuar dhe e ndarë në këtë mënyrë.

– Qëndrimi ditor me kuzhinë
– Tri dhoma gjumi
– Dy banjo&WC
– Një balloknë të madhe dhe të gjalle

Tek Zeka Patundshmëri është qelsi dhe zgjidhja juaj!

Kontakti:
Tel: +383[049] 507 502
Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]