Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

660€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 83.76 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 83,76 m², dhe gjendet në katin e 1-të, në Fushë Kosovë-Bresje, nga ndërtuesi Model Slovenia.

Ka orientim nga lindja me këtë orgonizim : Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, dy dhoma të gjumi, dy banjo&wc dhe depo.

Ssistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike te instaluar nën dysheme.

Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Banesa përfundon deri në Dhjetor të 2024-të, kontrata e shitëblerjës për këtë banesë bëhet me notar.

Për të mësuar më shumë rrethë kësaj banese dhe të tjerave na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]