Banesa ne shitje Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa

The space

  • Land Size: 75.04 M 2

Description

E mira me gjithë të mirat!

Banesa që ne prezentojmë është në objektin i cili gjindte në lagjen Arbërija në Prishtinë.
Parku i qytetit afër,shkolla po ashtu….

Banesa ka ndriqim natyral dhe pamje nga lindja,kati i 2 dhe me 75.04 metra
Banesa është e gatëshme për blerësin e ri e gatëshme në fund të 2021

Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Banjo&VC&Depoja&Ballkoni

Mos hezitoni të na kontaktoni:
+383/45319313
Www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]