Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 80.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa ndodhet në Prishtinë,në lagjen Prishtina e Re.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 5 me pamje nga jugu,me sipërfaqe 80,5 m².

Banesa disponone:

Qëndrimi ditore se bashku me kuzhine , 2 dhoma gjumi,2 banjo ,1 depo dhe 1 ballkon .

Banesa është e gatëshme për banim dhe është prone e një firme që ka kontraktuar punë në objekte.

Për më shumë informacjone:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpianë D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]